«Збережемо первоцвіти!» – у перший день весни в місті відбудеться акція

Департамент містобудування Львівської міської ради спільно з львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром та громадською організацією «Еко Zахист» 1 березня 2018 року проводитиме акцію «Збережемо первоцвіти!». Акція розпочнеться об 11 год на площі Ринок, 1 поблизу будівлі Ратуші, далі учасники розійдуться центральною частиною міста.

Метою акції є привітання мешканців з початком весни та нагадування про необхідність збереження довкілля, виховання особистої відповідальності за раціональне використання рослинних ресурсів.

Під час проведення акції  громадські активісти разом із вихованцями львівського еколого-натуралістичного центру вітатимуть мешканців з початком весни, роздаючи паперові квіти з агітаційними листівками із закликами не зривати та не продавати первоцвіти. Квіти зроблені власноруч вихованцями львівського еколого-натуралістичного центру, як символ та нагадування про те, що у разі незбереження первоцвітів з часом ми можемо їх не побачити.

Департамент містобудування  Львівської міської ради наголошує, що не купуючи первоцвіти ми можемо примусити систему торгівлі первоцвітами зупинитись, відтак  звести до мінімуму мотивацію зривати в природі квіти.

«Сподіваємося на підтримку мешканців та надіємось, що ця акція надихне нас не купувати первоцвіти та подарує можливість милуватися красою цих чудових квітів наступним поколінням», – зазначили в департаменті містобудування.

Також, з метою збереження рідкісних видів рослин, що перебувають під загрозою зникнення, департаментом містобудування Львівської міської ради скеровано листи до ЛКП «Муніципальна варта» та районних відділів поліції м.Львова, ГУ Національної поліції у Львівській області щодо посилення контролю за недопущенням виникнення торгівлі первоцвітами на території м.Львова.

 

Джерело