Сьогодні у Львові відбувся перший етап акції «Збережемо первоцвіти»

Сьогодні, 1 березня, департамент містобудування Львівської міської ради спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром та громадською організацією «Еко Zахист» провели акцію «Збережемо первоцвіти!». Акція відбулась на території львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру (вул. Кубанська, 12).

Вихованці центру спільно з громадською організацією «Еко Zахист» привітали мешканців міста з початком весни, демонструючи квіти, зроблені ними власноруч, з нагадування про те, що у разі незбереження первоцвітів з часом ми можемо їх не побачити.

Другий етап акції відбудеться після покращення погодних умов. Під час цього етапу громадські активісти разом із вихованцями Львівського еколого-натуралістичного центру вітатимуть мешканців з початком весни, роздаючи паперові квіти з агітаційними листівками-закликами не зривати та не продавати первоцвіти.

Департамент містобудування Львівської міської ради наголошує, що не купуючи первоцвіти, ми можемо примусити систему торгівлі первоцвітами зупинитись, відтак звести до мінімуму мотивацію зривати в природі квіти.

«Сподіваємося на розуміння і підтримку мешканців, а також надіємось, що ця акція надихне нас не купувати первоцвіти та подарує можливість милуватися красою цих чудових квітів наступним поколінням», – зазначили в департаменті містобудування.

Про дату проведення другого етапу акції «Збережемо первоцвіти» департамент містобудування повідомить додатково.

Романа Куць