На території львівського Палацу Потоцьких облаштовують італійський парк

На території позаду Палацу Потоцьких у Львові (вул. Коперника,15) розпочались роботи з облаштування нового парку. На цій території засіють новий газон та посадять декоративні кущі. Про це ZAXID.NET розповів директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк.

Роботи на території парку позаду Палацу Потоцьких розпочались цього тижня. Зокрема, робітники пересадили туї, які там росли, ближче до Палацу мистецтв.

«Під територією, де росли туї, залита 50-метрова бетонна плита і через це цього року вони почали всихати. Тому їх довелось пересадити у кращий ґрунт», – розповів Тарас Возняк.

На території нового парку посадять низькі кущі та самшити і облаштують доріжки. Усі роботи Палац Потоцьких виконуватиме власними силами за кошти, закладені у бюджет Львівської галереї мистецтв. Скільки коштуватиме облаштування італійського парку Тарас Возняк не уточнив.

14 липня у парку Палацу встановлять сцену фестивалю LvivMozArt, після якого тут засіють новий газон та розпочнуть висадку італійського парку. За словами Тараса Возняка, на цій території і надалі відбуватимуться концерти, оскільки сцена облаштовується на висоті 20-40 см над землею і не буде зачіпати насадження.

За матеріалами https://zaxid.net